Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz

Profesionální stěhovací služby:

Stěhování A-Z

Máte spoustu práce a nic nestíháte? Naše služba A-Z je pro Vás tím pravým. Vše uděláme za Vás.
Vše profesionálně zabalíme, nábytek demontujeme a na místě opět smontujeme a věci vybalíme.

Likvidace pozůstalosti

Máte starý nábytek nebo nefunkční elektroniku a nevíte kam s tím? Zajistíme pro Vás odvoz a ekologickou likvidaci těchto nepotřebných věcí. Při likvidaci nebezpečného odpadu Vám také následně vystavíme doklad o ekologické likvidaci.

Malování a úklid

Potředáváte nájemní byt nebo jen potřebujete vymalovat? Zvládáme vše. Byt vymalovat dle vašich představ a uklidit.

Montáž a demontáž nábytku

Je-li potřeba Váš nábytek stěhovat v rozloženém stavu nebo chcete složit nábytek nový? Naši pracovníci jsou vybaveni veškerým potřebným nářadím, takže demontáž nebo montáž Vašeho nábytku nepředstavuje žádný problém pro náš tým.

Zajištění obalového materiálu

Děláte si strach o cenné věci a nemáte je do čeho zabalit?
Všechny Vaše věci zabalíme a případně rádi zapůjčíme přepravní boxy různých druhů a velikostí.

Přesný odhad našeho technika

Jestliže potřebujete přestěhovat celou firmu, archív, dílnu nebo jiný velký objekt, který Vám nedokáže odhadnout naše kalkulačka, obraťte se na nás a my k Vám zašleme zdarma technika, který stanoví výslednou cenu na tisícikorunu přesně.

Stěhujete se daleko? Máme pro Vás řešení za pomoci našeho technika, který dokáže na místě sjednat individuální cenu dle vzdálenosti a velikosti objektu.

Levné stěhování

Každý zákazník je pro nás důležitý a proto dbáme na požadavky klienta a snažíme se všem vyjít vstříc. Nabízíme naše profesionální služby ušité na míru a proto jsme schopni zajistit levné stěhování napříč celou republiku i stěhování do/ze zahraničí.

Stěhování a doprava

Stěhování a přepravu provádíme kvalitními vozy Iveco Eurocargo (34m3) a malé stěhování vozy Fiat Ducato (12m3).
 

Profesionální služby

Veškeré námi nabízené služby jsou prováděny odborníky ve svém oboru, kteří pravidelně procházejí různá balící, přepravní, bezpečnostní a v neposlední řadě také komunikační školení. Díky těmto přednostem, dokážeme poskytnout profesionální přístup ke každému stěhování bez ohledu na rozsah stěhovacích služeb.

Naše služby krajem nekončí!
Kontaktujte nás a přesvědčte se sami:
Stěhováček s.r.o. - Profesionální stěhování Ostrava
Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz
Mapa poboček

Stěhováček s.r.o. Profesionální stěhování Ostrava | Působíme - Ostrava, Opava, Orlová, Havířov, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Nový Jíčín, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Příbor, Hlučín, Třinec, Čadca, Žilina, Gliwice, Katowice, Kraków, Rybnik, stěhování Brno