Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz
Jak stěhujeme     Jak stěhujeme klavír      Jak se připravit na stěhování

Stěhování

Každý z Vás jistě zažil nějaké to stěhování, od pouhé výměny nábytku, reorganizace stávající domácnosti až ke kompletnímu přestěhování. Styl našeho bydlení prozrazuje, jaký život vedeme. Každá změna znamená určitý posun v našem životě, ať už je to změna životního stylu či úrovně. Život jde dál a my se neustále vyvíjíme. Naše společnost je zde proto, aby Vám tyto změny ulehčila a splnila všechny Vaše představy.


V této záložce Vám chceme poradit, jak ze stěhování nemít noční můry a přežit ho bez úhony. Ukážeme Vám správnou manipulaci s nábytkem, který nám svěříte k přestěhování. Poučíme Vás o základních chybách, které naši zákaznici často nevědomky učiní.


Mějte na paměti, že pokud chcete být doopravdy spokojeni, svěřte se profesionální firmě, která Vám dokáže zaručit bezproblémový průběh stěhování a která je schopna pružně reagovat a řešit možné komplikace. Používání profesionálních nástrojů a speciálních ochranných pomůcek při práci by mělo být samozřejmostí.

Naše služby krajem nekončí!
Kontaktujte nás a přesvědčte se sami:
Stěhováček s.r.o. - Profesionální stěhování Ostrava
Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz
Mapa poboček

Stěhováček s.r.o. Profesionální stěhování Ostrava | Působíme - Ostrava, Opava, Orlová, Havířov, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Nový Jíčín, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Příbor, Hlučín, Třinec, Čadca, Žilina, Gliwice, Katowice, Kraków, Rybnik, stěhování Brno