Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz

Stěhování do zahraničí i stěhování ze zahraničí

Zajišťujeme mezinárodní stěhování na vysoké úrovni v rámci celé Evropy. Přestěhujeme jak do zahraničí tak ze zahraničí do České republiky byty, domy, kanceláře, celé firmy i těžká břemena. Veškeré stěhování je pojištěno a profesionálně zabaleno.

Zahraniční stěhování probíhá stejným způsobem jako vnitrostátní. Důležitým faktorem pro zajištění kvalitních služeb je stanovený odhad skutečného množství předmětů ke stěhování, který vytvoříme na základě komunikace s klientem.

Stěhování v rámci Evropy

Veškerý komfort, který nabízí konkurenční evropské společnosti, nám je vlastní a tak pro nás není žádnou výjimkou stěhování z různých Evropských států. Mezi nejčastější destinace našich zákazníků patří nejen Slovensko, Polsko, Německo, Rakousko, Francie, Itálie, ale také Řecko, Chorvatsko a Slovinsko. Naši zákaznící volí vysokou kvalitu za přiměřenou cenu a využívají naše služby také pro stěhování ze zahraničí zpět do České republiky.

Stěhování do Německa/Rakouska

Vysokou kvalitu a nízkou cenu při stěhování z / do Německa/Rakouska dokážeme zaručit díky speciálně vyškolenému týmu, široké síti pobočekk po České republice a zejména také díky týmu, který působí v pohraničí.

Naše služby krajem nekončí!
Kontaktujte nás a přesvědčte se sami:
Stěhováček s.r.o. - Profesionální stěhování Ostrava
Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz
Mapa poboček

Stěhováček s.r.o. Profesionální stěhování Ostrava | Působíme - Ostrava, Opava, Orlová, Havířov, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Nový Jíčín, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Příbor, Hlučín, Třinec, Čadca, Žilina, Gliwice, Katowice, Kraków, Rybnik, stěhování Brno