Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz

Akce na stěhování:


Využijte naše akce a my Vás přestěhujeme ještě levněji!!!


Doprava při stěhování o 50% levněji:

Konání akce: 1.3. - 31.5.2014!!!
Druh akce: 50% sleva na dopravu
Popis akce:
V rámci naší "akce na stěhování" nabízíme 50% slevu na dopravu. Sleva na stěhování se bude vztahovat na objednávky, které obdržíme z našeho objednávkového formuláře v době konání akce. Akce se vztahuje na převoz v rámci jednotllivé pobočky. Při stěhování mimo naše pobočky bude počítána sleva na přepravu 50% do výše 500,- Kč do vzdálenosti 200km mezi jednotlivými místy. Při přepravě nad 200km bude počítána sleva až do výše 1000,- Kč.
Stěhováček s.r.o. dále jen "poskytovatel" si vyhrazuje právo v průběhu akce zrušit případně upravit podmínky bez udání důvodu. Upravené podmínky případně zrušení akce se nedotkne zákazníků jenž využili tuto akci před případnými změnami, ale mají služby od poskytovatele objednány.
V případě ukončení, změny pravidel akce se poskytovatel zavazuje, že řádně a v předstihu zveřejní tyto informace.
Zákazník nemá právo jakkoli se domáhat pokud nebude splňovat podmínky akce. Všechny, kteří budou mít nárok na výše zmíněnou slevu budeme informovat pomocí kontaktů zadaných v objednávkovém fomuláři.
Při stěhování ze/do zahraničí bude navíc odečtena sleva 5-10% za práci.

22.2.2014 Ostrava
Stěhováček s.r.o.


Naše služby krajem nekončí!
Kontaktujte nás a přesvědčte se sami:
Stěhováček s.r.o. - Profesionální stěhování Ostrava
Tel.: 603 435 296
E-mail: info@stehovacek.cz
Mapa poboček

Stěhováček s.r.o. Profesionální stěhování Ostrava | Působíme - Ostrava, Opava, Orlová, Havířov, Bohumín, Karviná, Český Těšín, Nový Jíčín, Frýdek - Místek, Kopřivnice, Příbor, Hlučín, Třinec, Čadca, Žilina, Gliwice, Katowice, Kraków, Rybnik, stěhování Brno